Zdeněk        Svojí původní specializací jsem expertem na počítačovou bezpečnost a lovcem počítačových virů. Pracuji v uznávané nadnárodní společnosti, jsem držitelem několika mezinárodně platných patentů, přednášel jsem na Univerzitě informatiky v Paříži a na konferenci v Dillí v Indii.

        S potřebou vyvážit své původně přísně technické zaměření jsem se začal zabývat i hudební tvořivostí a duchovním rozvojem. Můj zájem o orientální nauky mě přivedl k józe, kterou praktikuji už od svých osmnácti let, a pod Karlovou univerzitou v Praze jsem se stal trenérem a učitelem jógy s licencí třídy B. Vedu také rockovou kapelu ELIXIR, v roce 2020 nám pod značkou Supraphon vyšlo album Nás nedostanou a na YouTube a Spotify patří mezi často poslouchané. Příležitostně se jako zvukař zapojuji do hudebních projektů svých přátel.

        Snažím se propojit rozum a srdce tak, aby nebyly v protikladu, ale ve vzájemně se podporujícím souladu. Propojuji racionální s intuitivním, konkrétní s abstraktním, vědomé s podvědomým. Jasnovidnost šestého smyslu není ve skutečnosti nic jiného, než podvědomé propojení zdánlivě protichůdných aspektů našeho bytí, pochopení skrytých souvislostí a spatření jasného obrazu a řešení. Jsem připraven vám předat všechny své zkušenosti tak, abyste mohli naplno využít váš potenciál a žít krásný, naplňující život.


        Stránky Elixíru mládí píšu od roku 2007, brzy se připojila i moje skvělá žena Jolana, s kterou do mého života vstoupila spousta nové krásy a inspirace. To, co se na Elixíru mládí dozvíte, vychází z naší vlastní zkušenosti a z našeho vlastního životního stylu - nepíšeme o ničem, co bychom si sami nevyzkoušeli nebo co nevyzkoušeli naši nejbližší.

       S Jolanou jsme objevili kouzlo společenského tance, dodává nám sílu a energii a je to úžasná společná aktivita, která nás jako pár propojuje na mnoha dimenzích. Jezdíme spolu po soutěžích, poznáváme nové přátele a hlavně - máme tu nejkomplexnější fyzickou a duševní aktivitu, jakou si lze představit. Věříme, že tanec nám pomůže být tady nejméně do sta let a být u toho fit.

        Život a zdraví je to nejcennější, co nám bylo dáno, a je naší povinností počínat si tak, aby nám zdraví sloužilo co nejdéle. Odměnou je nám pak bohatý a plně prožitý život až do našich nejpozdnějších let. Tyto stránky nechť vám jsou dobrým průvodcem.


Nikdy nevíš, co umíš

dokud to nezkusíš