Měření na biofotonickém skeneru


Měření určí hladinu karotenoidů pomocí Ramanovy spektroskopie. Výsledek měření ukáže schopnost vašeho těla čelit oxidačnímu stresu, který má negativní vliv na imunitu a regeneraci. 

Měření a vyhodnocení výsledku zabere přibližně 30 minut. Měření je zcela bezbolestné a probíhá přiložením dlaně na přístroj. V případě, že výsledek nebude optimální, doporučíme vám vhodný postup pro zlepšení vašeho stavu. Měření zajišťujeme v Brně a v Praze. Po vyplnění formuláře níže se vám ozveme a nabídneme konkrétní termín měření.


Proč je důležité vědět, jaké máte aktuálně skóre? Nízké skóre ukazuje na nedostatečnou hladinu antioxidantů ve vašem těle a tím i vyšší pravděpodobnost vzniku civilizačních chorob. Bohatá hladina antioxidantů má naopak silný preventivní účinek proti civilizačním nemocem i proti onemocnění rakovinou.

Antioxidanty můžete doplnit čerstvým ovocem a zeleninou, mořskými rybami a mořskými plody, tedy stravou bohatou na vitamíny, minerály a nenasycené mastné kyseliny.  Certifikovaným řešením, které zaručuje zlepšení vašeho skóre je komplex mikroživin LifePack, ideálně v kombinaci s nenasycenými omega 3 mastnými kyselinami.

Pokud potřebujete poradit, pošlete zprávu či dotaz přes formulář níže, odpovíme vám do 24 hodin.

Cena měření a konzultace k výsledku je 300 Kč

Na měření se můžete objednat také přes tento formulář.