Konzultace


Individuální konzultace 45 min

přinese odpovědi na otázky, které vás zajímají. Můžete si zvolit jakékoli téma, o kterém na Elixíru mládí píšeme.   

1200 Kč

Anti-aging poradna, 3 bloky po 60 minutách

probereme, jak udržet optimální váhu a tělesnou kondici s příchodem metabolických změn kolem padesátého roku věku. Změny ve vztazích, které souvisí s novou etapou života, kdy děti odcházejí z domu. Hledání nových perspektiv, poslání, někdy i změna pracovního zaměření. Vize a cíle, které zajistí, že si stáří pěkně počká. Řekneme si, jak se dají zmírnit projevy stárnutí pokožky, jakým způsobem neinvazivně ošetřit vrásky, jak se vypořádat s povislou kůží a celulitidou. Součástí programu jsou doporučení vytvořená přesně pro vás, audio/video soubory, které můžou obsahovat meditace, relaxační, průpravná nebo dechová cvičení, prostě to, co konkrétně potřebujete.

3900 Kč

Měření na biofotonickém skeneru 30 min

Určí hladinu karotenoidů v těle pomocí Ramanovy spektroskopie. Výsledek měření ukáže schopnost vašeho těla čelit antioxidačnímu stresu, který má negativní vliv na imunitu a regeneraci. Měření a vyhodnocení výsledku zabere přibližně 30 minut. Měření je zcela bezbolestné a probíhá přiložením dlaně na přístroj. V případě, že výsledek nebude optimální, doporučíme vám vhodný postup pro zlepšení vašeho stavu. Měření zajišťujeme v Brně a v Praze. Po vyplnění formuláře se vám ozveme a nabídneme konkrétní termín měření.

300 Kč

JAK OBJEDNAT TERMÍN

Pro objednání odešlete formulář níže. Termín vaší konzultace  vám potvrdíme do 24 h. Konzultace probíhají online po připsání platby na náš účet. 

Místo pro měření na skeneru bude upřesněno spolu s datem.

Zde prosím zadejte vaše údaje:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zdraví je předpokladem všeho