Dechové rituály


Patříte také mezi ty, kteří dech považují jen za způsob, kterým do organizmu proudí kyslík? A co když vám řeknu, že způsob a hloubka vašeho dechu má zásadní vliv úplně na všechno, co se děje ve vašem těle i ve vaší hlavě? 

Změň svůj dech a změníš svůj život

Všimli jste si, jak moc je propojené tělo a mysl? Když nejste zdraví, nebo se necítíte dobře, nemáte na nic náladu. A opačně, když dlouho nemáte náladu, protože se věci dějí jinak, než byste si přáli, jste častěji nemocní a necítíte se dobře.

Někdy je situace tak zamotaná, že je těžké uhodnout prvotní příčinu a najít z toho začarovaného kruhu cestu ven.

Jestli je to i váš případ, tak jedno řešení tu je.

Prodýchejte potíže, které aktuálně nejvíc řešíte a uvidíte, že klubko se začne rozmotávat.

Dech léčí a integruje všechny úrovně našeho bytí. Propojuje tělo, emoce a prožívání i myšlení do jednoho harmonického celku.  

Zhluboka dýchej,

uvidíš, že věci se najednou dávají do pohybu

a některé potíže samy mizí

Dechové rituály uzdravují tělo...

Dech ovlivňuje imunitu, tlak, rychlost cirkulace tělních tekutin, míru prokrvení a veškerou přeměnu látek. Kde je prokrvení, tam je energie a kde je energie, tam je život. Dech hraje hlavní roli v samo ozdravných procesech i pro svůj očistný charakter. Podporuje buněčné spalování - spalování je chemický proces oxidace, a to bez kyslíku není možné. Všichni víme, jak se chová oheň, když nepřichází vzduch. Stejné je to v těle.

...vylaďují emoce...

Když jste skleslí, dech je pomalý a mělký. Když máte strach, dýcháte překotně nebo přerývaně. Hloubka a frekvence vašeho dechu přesně odpovídá vašim emocím a prožívání. Dechovou frekvenci však můžete vědomě měnit a to znamená, že můžete měnit i své prožívání a emoce. 

...čistí mysl...

Říká se, že dech je králem mysli. Nevědomá část mysli je mnohonásobně větší, než ta vědomá. Jinými slovy, vaše jednání a způsob myšlení vychází ze vzorců, které jste zdědili, přijali výchovou nebo posbírali během svého života, prakticky si je však neuvědomujete.  Dech propojuje všechny úrovně bytí - rovinu fyzickou, emocionální i mentální, je to prodloužená ruka, kterou saháme do podvědomíJestliže se naučíte pracovat s mentálním záměrem a k tomu začnete dech vědomě používat, začnou se dít ve vašem životě zázraky. 

Začni právě teď

Rituály pro zdraví 

a 24 stavů, které možná řešíte i vy

Co můžete prodýchat už dnes?

 • Astma
 • Bolesti hlavy, migréna
 • Bolesti zad, krku a šíje
 • Deprese
 • Detoxikace
 • Emoce - zvládání emocí
 • Energie - nedostatek energie
 • Imunitu
 • Kreativitu - rozvoj kreativity
 • Krevní tlak - nízký
 • Krevní tlak - vysoký
 • Vyladění metabolismus a cukrovku
 • Nervový systém - vyrovnanost a pročištění
 • Paměť - zlepšení paměti a mentálního výkonu
 • Porodní trauma - rozpuštění
 • Překyselení organismu
 • Sebedůvěru
 • Soustředění
 • Srdce a oběhový systém
 • Strach a nejistotu
 • Stres
 • Uvolnění dýchání
 • Úzkost
 • Zažívací potíže

Otázky?

Zajímá mě...


Co Rituály pro zdraví obnáší?

Rituály pro zdraví jsou souborem těch nejefektivnějších cvičení, která pomohou zlepšit to, jak se cítíte. Kurz je nabitý užitečnými informacemi, které vás povedou k tomu, aby vaše cvičení bylo opravdu účinné. 

Jakmile si osvojíte základy, budete umět obyčejné cvičení přenést do svého života a udělat z něj krásný rituál, který můžete používat každý den, kdykoli si vzpomenete. 

Nemusíte si vyhrazovat žádný čas ani prostor. Nic nepotřebujete. Jste naprosto svobodní.

Jak mi můžou Dechové rituály pomoci?

Každý den uděláte něco pro sebe. Budete si moct naordinovat přesně to, co právě potřebujete. Okamžitě, bez čekání.

Naučíte se základní dechové principy a jejich pomocí budete moct korigovat, co právě cítíte. Buší vám srdce? Zvolíte cvičení na srdeční tep a tlak. Máte v hlavě mumraj  jak v úlu? Dáte si cvičení se ztišujícím efektem. Dechem se můžete zbavit bolestí (hlavy nebo jakékoli jiné), osvěžit paměť a soustředění, zklidnit se, dobít si baterky a říct na shledanou únavě, podpořit metabolismus, zlepšit imunitu, urovnat si pocuchané nervy...

Pomocí dechu dosáhnete, kam potřebujete, na tělo, emoce i myšlení.

Zamilujete se do svého dechu

Dechové rituály jsou tiché a nenápadné, mohou trvat pár minut, ale i déle. Jejich délku si určujete sami, podle toho, jak to momentálně vnímáte. Můžete je používat každý den, doma, cestou do práce, na zastávce, venku na procházce, v autě, v práci, na hřišti... a nikdo o tom nemusí vědět. 

S dechem plyne čas jen pro vás, pro změny, které si přejete, v harmonii, po které toužíte. 

Co přesně budeme dělat?


Nejdříve musíme projít úplné základy. Naučím vás, jak prohloubit dech, protože na objemu vzduchu, který koluje ve vašem těle, hodně záleží. Potom se budeme věnovat speciálním dechovým technikám, které pracují s rytmem, pravo-levou polaritou, objemem a vibrací. 

A nakonec dostanete pořádnou dávku inspirace, jak obyčejné cvičení povýšit na krásný rituál, ve kterém se budete cítit opravdu blaženě.

Potřebuju nějaké vybavení? 

Nepotřebujete vůbec nic. Dech máte pořád sebou, doma, venku, v práci. Kamkoli jdete, cokoli prožíváte, stále dýcháte.

Svou dechovou frekvenci můžete změnit okamžitě, jakmile se pro to rozhodnete, nejste závislí na žádných vnějších okolnostech.  

 Je to náročné? 

Dechová cvičení zvládne úplně každý, primárně však kurz není určený dětem, které potřebují hravější vedení i jiný stupeň obtížnosti. 

Kolik času mi to zabere?

Každá chvilka, kterou věnujete dechu, se počítá. Můžete si jít svým vlastním tempem a až si osvojíte základní principy, tak cvičení zakomponujete do svého běžného života. Stačí si jen vzpomenout. A pak už vám to žádný čas nezabere, protože

 už nikdy nebudete cvičit, budete dechem žít.

Jak kurz vypadá?

Dostanete přístup do webového rozhraní, které je hodně podobné těmto webovým stránkám. Kurz vyžaduje pouze připojení k internetu. Stránky jsou optimalizované pro obrazovku telefonu, tabletu i počítače. Připojit se můžete kdykoli a odkudkoli. 

Kurz obsahuje 25 kapitol a více než 40 videí s podrobnými ukázkami. Všechno je také detailně vysvětleno v doprovodných textech.

Je přístup časově omezený?

Ne. Nejste pod žádným časovým tlakem, protože když si jednou kurz koupíte, máte ho napořád. 

Co když budu potřebovat s něčím pomoct?  

 Můžete vstoupit do uzavřené facebookové skupiny Dechových rituálů, která je určená jen pro účastníky kurzu. Zde se můžete ptát, sdílet svoje zkušenosti, pozorovat dění a bavit se o dechu s ostatními. 

Můžu si nějaké cvičení vyzkoušet?

Potřebuji si udělat bližší představu

Pořád si lámete hlavu s tím, jak asi takové dechové cvičení vypadá? Můžete si to hned zkusit:-)!

MINI KURZ

 je úplně ZDARMA a dozvíte se v něm základní informace o plnosti dechu. Budete vědět, jak zvětšit kapacitu svých plic tak, aby byl objem nadechovaného vzduchu optimální. A to potřebujete vždy, bez toho žádný dechový rituál nefunguje.

I kdybyste do kurzu Dechových rituálů pro zdraví už nevstoupili, užitek z MINI kurzu pro vás bude velký. Objem nadechovaného vzduchu přímo ovlivňuje kvalitu látkové přeměny v těle, takže už z tohoto základu si odnesete možnost zlepšit své zdraví.

Pojďte to zkusit - uvidíte, že to je opravdu lehké!

Je to zbytečné zdržování? Pořiďte si rovnou Dechové rituály pro zdraví!

Chci Dechové rituály pro zdraví hned

Kolik to stojí?

To je báječné rozhodnutí!

Základní cena kurzu je 9900 Kč včetně DPH a

do 28.4. 2023 můžete uplatnit slevový kupon a kurz koupit za

3900 Kč

Stačí zapsat RITUAL50 do pole slevový kupon v prodejním formuláři.

 Přístupový link vám přijde automaticky emailem po připsání platby.

Tak neváhejte.

Dech je nejlepší lék, který nám příroda dala. Je bezpečný a máme ho stále sebou. Navždycky zdarma.