Mládí nezná věku


Anti-aging program, který iniciuje váš rozvoj v oblasti, kde to nejvíce potřebujete. Program se dotýká hlavních pilířů, na kterých stojí mladost. Skutečný věk nemusí odpovídat věku biologickému, záleží na tom, jak se o sebe staráme. V tomto programu uděláme revizi vašich rezerv a nastíníme nové možnosti péče o sebe. 

Program Mládí nezná věku je určený ženám i mužům, kterým záleží na vylepšení fyzické kondice, ale také na vyladění mysli. Věříme, že mládí je odrazem toho, co si myslíme, jak přemýšlíme a jak cítíme. Naše tělo vnímá tyto pochody reaguje na ně tím, jak funguje a to zase zpětně ovlivňuje to, jak vypadáme a působíme navenek.

Co v programu získáte?

Individuální péči a doporučení šitá na míru přesně pro vás. Program se skládá z 5 online setkání formou video chatu.

Jaká témata jsou pro vás připravená?

1. Detox 

Detoxikace jako základ regeneračních procesů v těle. Základní informace a na nich postavené možnosti, které, které budou vyhovovat právě vám.

2. Výživa

Jak výživou podpořit samo ozdravné procesy v těle. Principy, které vám pomůžou srovnat životosprávu a vhled do vašich stravovacích návyků.

3. Dech

Dech zásadně ovlivňuje celý tělesný systém, mysl a emoce. Praktická ukázka dechových cvičení, která budou vhodná právě pro vás. Jak se pomocí dechu naučit lépe vnímat vlastní tělo a jeho potřeby.

4. Mindset

Sebeúcta, sebehodnota a sebeláska a vliv těchto aspektů na zdraví. Vize a cíle. Kdy člověk nestárne? Když dělá to, co ho naplňuje, když má pocit, že je užitečný. Motorem pro další směřování může být nová výzva a rozvíjení talentu, kterým jste jedineční. Každý z nás takový unikátní talent má, ať si to uvědomuje, nebo ne. Objevte v sobě tento poklad.

5. Otázky a odpovědi

Možná vás některé téma chytí za srdce a budete ho chtít probrat blíže. V tomto bloku je prostor nejen pro detaily, ale také pro vaše otázky, které vás napadly v průběhu doby, kdy jste nad probranými tématy přemýšleli nebo jste se je rovnou pokoušeli uvést do praxe.

Co dostanete jako výstup?

4x doporučení  - z tématických sezení 1-4 dostanete výstup formou krátkých doporučení sepsaných v bodech. 

Lektor: Jolana Breit

Cena: 6000 Kč 

Pro objednání odešlete formulář. Nechce se vám psát nebo máte otázky? Tak mi rovnou zavolejte 724 478 835.

První termín vaší konzultace vám potvrdím do 24 h, další termíny dohodneme vždy podle vašich aktuálních časových možností. Konzultace probíhají online po připsání celé platby na náš účet.